Hírek
2021. Március 14. 05:00, vasárnap |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: mti
Balesetben megsérült három mentős a Blaha Lujza téren

Megsérült három mentős, miután egy mentőautó és egy személygépkocsi összeütközött a budapesti Blaha Lujza téren - közölte az Országos Mentőszolgálat szóvivője az MTI-vel.
Győrfi Pál az MTI érdeklődésére elmondta, a mentőautót egy szívbeteghez riasztottak, és - a megkülönböztető jelzését használva - éppen úton volt a pácienshez, amikor összeütközött a személygépkocsival.
A mentőautó sofőrjét, a mentőápolót és a mentőorvost könnyű sérülésekkel vitték kórházba - tette hozzá.
A katasztrófavédelem azt közölte, a karambol helyszínén forgalomkorlátozásra kell számítani, nagy a torlódás.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Április 09. 07:37, szerda | Belföld
Szijjártó Péter: az elmúlt napokban jelentősen megnőtt az autóipar érdeklődése Magyarország iránt
Az elmúlt napokban jelentősen megnőtt az autóipar érdeklődése Magyarország iránt, minthogy hazánk a jelenlegi globális bizonytalanságok közepette is stabil környezetet nyújt az ágazat számára
2025. Április 09. 07:36, szerda | Belföld
OGY - A kábítószer elleni fellépésről tárgyal a parlament
A kábítószer elleni fellépéssel kapcsolatos törvényjavaslatról tárgyal szerdán a parlament.
2025. Április 09. 07:33, szerda | Belföld
Orbán Viktor: nem hagyjuk, hogy a vámháború letérítsen minket az adócsökkentés útjáról!
A vámháború nem akadály, megcsináljuk Európa legnagyobb adócsökkentési programját - közölte a miniszterelnök a Facebook-oldalán kedden.
2025. Április 09. 07:32, szerda | Belföld
Amerikai nagykövet: egy potenciális aranykor előtt állunk a magyar-amerikai kapcsolatokban
Egy potenciális aranykor előtt állunk az amerikai-magyar kapcsolatokban, amelynek alapját a két ország vezetői közti szoros kapcsolat adja