Hírek
2018. Október 08. 07:31, hétfő |
Belföld
Forrás: mti
Ismét a kormányt kérdezik a képviselők

Az Országgyűlés őszi ülésszakának második ülése is a kormány tagjainak címzett kérdésekkel és azonnali kérdésekkel ér véget.
Az ülésnap ma 11 órakor napirend előtti felszólalásokkal kezdődik, azokat a kérdések másfél, az azonnali kérdések pedig egy órában követik. A parlamenti munka a napirend utáni felszólalásokkal zárul.
A Ház aktuális ülése előző hétfőn kezdődött, a képviselők kedden döntöttek a Magyarország biztonsági érdekét sértő külföldi befektetések ellenőrzéséről szóló javaslatról, szerdán pedig a Sargentini-jelentés elleni kormánypárti határozati javaslatról kezdtek tárgyalni.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Április 09. 07:37, szerda | Belföld
Szijjártó Péter: az elmúlt napokban jelentősen megnőtt az autóipar érdeklődése Magyarország iránt
Az elmúlt napokban jelentősen megnőtt az autóipar érdeklődése Magyarország iránt, minthogy hazánk a jelenlegi globális bizonytalanságok közepette is stabil környezetet nyújt az ágazat számára
2025. Április 09. 07:36, szerda | Belföld
OGY - A kábítószer elleni fellépésről tárgyal a parlament
A kábítószer elleni fellépéssel kapcsolatos törvényjavaslatról tárgyal szerdán a parlament.
2025. Április 09. 07:33, szerda | Belföld
Orbán Viktor: nem hagyjuk, hogy a vámháború letérítsen minket az adócsökkentés útjáról!
A vámháború nem akadály, megcsináljuk Európa legnagyobb adócsökkentési programját - közölte a miniszterelnök a Facebook-oldalán kedden.
2025. Április 09. 07:32, szerda | Belföld
Amerikai nagykövet: egy potenciális aranykor előtt állunk a magyar-amerikai kapcsolatokban
Egy potenciális aranykor előtt állunk az amerikai-magyar kapcsolatokban, amelynek alapját a két ország vezetői közti szoros kapcsolat adja