Hírek
2019. Szeptember 13. 05:00, péntek |
Belföld
Forrás: mti
Napsütéses, meleg idő várható a hétvégén is

A hétvégén is meleg, napsütéses idő várható. Pénteken helyenként 29 fok is lehet, vasárnap viszont a leghidegebb órákban akár 5 fokig is hűlhet a levegő
- derül ki az Országos Meteorológiai Szolgálat országos, középtávú előrejelzéséből, amelyet csütörtökön juttattak el az MTI-nek.
Pénteken túlnyomóan derült vagy gyengén felhős, száraz idő lesz. A legalacsonyabb hőmérséklet általában 7-15, a legmagasabb hőmérséklet 24-29 fok között várható.
Szombaton a többórás napsütés mellett néhol - inkább a Duna-Tisza közén és az Északi-középhegység térségében - előfordulhat futó zápor. A minimumhőmérséklet 10-17, a maximumhőmérséklet 20-26 fok között alakul, délen lesz napközben a melegebb.
Vasárnap teljesen kiderül az ég. Csapadék nem lesz. A leghidegebb órákban 5-13 fok lesz. Napközben 20-25 fokig melegszik a levegő - olvasható az előrejelzésben.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Április 08. 07:51, kedd | Belföld
Szlovákia a száj- és körömfájás betegség miatt ideiglenesen felújítja az ellenőrzéseket a magyar és osztrák határon
A haszonállatok egy részét sújtó száj- és körömfájás betegséggel összefüggésben Szlovákia keddtől ideiglenesen felújítja az ellenőrzéseket a magyar és osztrák határon
2025. Április 08. 07:50, kedd | Belföld
Nagy István: nincs újabb kitörés, folytatódik a védekezés a ragadós száj- és körömfájás betegség ellen
Nincs újabb kitörés, folytatódik a védekezés a ragadós száj- és körömfájás betegség ellen - hangsúlyozta Nagy István agrárminiszter az állategészségügyi operatív törzs ülését követő sajtótájékoztatón hétfőn Mosonmagyaróv
2025. Április 07. 07:34, hétfő | Belföld
A hét közepéig maradnak a fagyos hajnalok, majd visszatér a tavaszias idő
A hét közepéig maradnak a fagyos hajnalok az ország egy részén, majd a hét második felében erősödik a nappali felmelegedés és a hét végén ismét 20 Celsius-fok közelében várhatók a maximumok.
2025. Április 07. 07:29, hétfő | Belföld
Időközi: Nagy arányú ellenzéki győzelem Mosonmagyaróváron
A szavazatok 78 százalékát szerezte meg a tavaly megválasztott polgármester által támogatott jelölt.